CDA Heumen
© CDA Heumen
De fractie
In de gemeenteraad van de gemeente Heumen bezet het CDA 3 van de 17 zetels. Daarnaast hebben we ook een aantal leden in de diverse commissies zitten.

Rob de Graaf

Fractievoorzitter

rob.de.graaf@cdaheumen.nl

06 42 20 36 07

Jan van der Burgt

Raadslid, aandachtspunt Welzijn

jan.van.der.burgt@cdaheumen.nl

06 11 16 96 06

Sander Meij

Raadslid, aandachtspunt Grondgebied

sander.meij@cdaheumen.nl

06 54 31 88 62

Maarten Schoenaker

Commissielid Financiƫn

maarten.schoenaker@cdaheumen.nl

06 51416660

Jan Gerrits

Commissielid Welzijn

jan.gerrits@cdaheumen.nl


Robert Schoenaker

Commissielid Grondgebied

robert.schoenaker@cdaheumen.nl


Anneke Crul - Lockefeer

Bestuurslid

anneke.crul@cdaheumen.nl

024 3580744



Hub Zwart

Vice-voorzitter

hub.zwart@cdaheumen.nl


Martine Hoos

Secretaris

martine.hoos@cdaheumen.nl


Maarten Schoenaker

Penningmeester

maarten.schoenaker@cdaheumen.nl

06 51416660

Het bestuur